اجاره خودرو ترانسفر فرودگاه

می توان گفت اصلی ترین فرودگاه ایران، به نام فرودگاه بین المللی امام خمینی در حوالی تهران است.

برای رسیدن به فرودگاه مسیر های مختلف و وسایل متنوعی وجود دارد:

1- رفتن به فرودگاه با وسیله شخصی

اگر مسافر هستید اصلا این گزینه را پیشنهاد نمی کنیم چون به دلایل مختلف ممکن است از پرواز جا بمانید، از آن جمله احتمال تصادف یا حوادث اینچنینی
مسئله جای پارک فرودگاه هم مطرح است. با وجود تعداد زیادی پارکینگ در فرودگاه، گاهی پیدا کردن جایی برای توقف سخت می شود. از طرفی هزینه پارکینگ نیز برای توقف های طولانی زیاد است.

2- استفاده از وسایل عمومی

وسایل عمومی مانند مترو و اتوبوس و تاکسی گرچه به صرفه است ولی برای مسافر یا مسافرینی که وسایل با خود به همراه دارند کاری بس دشوار است.

3- استفاده از تاکسی ویژه فرودگاه

شرکت های متنوع تاکسیرانی ویژه ی فرودگاه وجود دارند از شناخته شده ترین آنها سیر و سفر فرودگاه است. هزینه آنها گرچه قابل توجه است ولی با احتساب بعد مسافت و دقت و نظم آنها به صرفه است. البته در تاریخچه فعالیت تاکسی ویژه فرودگاه، نقاط تاریکی نیز وجود دارد تا جایی که اعلام عدم وجود خودرو برای اعزام مسافرین یا اخذ ارقام بسیار بالا از فرودگاه به شهر را داشته اند.

4- استفاده از سرویس اجاره خودرو برای ترانسفر فرودگاه

اگر مسافر هستید، به استقبال کسی می روید، کسی را بدرقه می کنید یا بعد از فرود در فرودگاه تهران قصد مراجعت به شهری دیگر را دارید، توصیه اکید ما استفاده از سرویس اجاره خودرو است. به این ترتیب با خودرویی لوکس و تمیز، ایمن و مرتب سفری دلپذیر خواهید داشت و خستگی پرواز بیشتر نمی شود. ترانسفر فرودگاهی با اجاره ماشین ممکن است اندکی بیشتر از دیگر انواع ذکر شده هزینه داشته باشد، ولی خودرو و راننده در اختیار شما هستند و همه چیز از قبل برنامه ریزی شده است. 

شرکت ها و موسسات برای استقبال از میهمانان خارجی خود می توانند درخواست سرویس تشریفات و پیشواز هم داشته باشند تا مسافرین گرامی آنها از سالن فرودگاه تا مقصد همراهی شوند.

برای استفاده از خدمات اجاره خودرو - ترانسفر فرودگاه  با ما تماس بگیرید تا آپشن های مختلف را بررسی کنیم.