اجاره خودرو در اصفهان

اجاره خودرو در پایتخت فرهنگی ایران، اصفهان یکی از راهکارها برای مقابله با ترافیک های سرسام آور این شهر تاریخی و سیاحتی بزرگ است.

کسانی که اقدام به اجاره خودرو در اصفهان می کنند:

1- مسافران ایرانی هستند که از شهرهای دیگر به اینشهر زیبا و بزرگ  آمده و حداقل چند روز یا ساعت میهمان ساکنان این شهر هستند.

این افراد با هماهنگی با موسسات و شرکت های اجاره خودرو، ماشین دلخواه خود را رزرو کرده و در زمان و مکان مشخص آن را تحویل می گیرند.

2- مسافران خارجی هستند که از کشورهای دیگر به ایران سفر می کنند.

تقریبا تمام مسافرین خارجی به فرودگاه امام خمینی  وارد می شوند و از همانجا می توانند سوار بر خودرو اجاره شده خود شده و در گام نخست از سرویس ترانسفر و استقبال فرودگاهی پرشین سیر پاسارگاد بهره مند شوند.

مسافران ورودی از فرودگاه امام خمینی چه خارجی  یا ایرانی می توانند از خودرو اجاره ای با کیفیت خود با راننده  یا بدون راننده  به سمت شهر اصفهان حرکت کنند و در این شهر زیبا اقامت داشته باشند و سایر روزهای سفر خود را هم از خودروی در اختیار خود استفاده کنند.

3- شرکت ها یا مجموعه هایی که در شهر اصفهان اقدام به برگزاری همایش یا جلسه و غیره می کنند.

در این موارد مناسب با نوع جلسه، مراسم، همایش و ... آپشن های متنوع پیش روی مدیران شرکت قرار می گیرد که می توانند انتخاب نموده و مراسم و جلسات خود را در هر نقطه شهر یا کشور با خیالی آسوده برقرار کنند. مناسب ترین نوع اجاره خودرو برای این حالت، استفاده از سرویس تشریفات و خودروهای با راننده است.

4- مراسم عروسی و میهمانی های مجلل

عروس و داماد های دوست داشتنی می توانند درخواست خودرو اجاره ای کنند  تا مراسم عروسی خود را با خودرویی لوکس برگزار کنند و بعد از پایان میهمانی و مراسم هم می توانند به ماه عسل بروند و سفر اول خود را با خودروی زیبا و راحت اجاره شده آغاز کنند.