اجاره خودرو در مشهد

اجاره خودرو در شهر زیارتی و سیاحتی مشهد مقدس

کسانی که اقدام به اجاره خودرو در مشهد می کنند:

1- مسافران ایرانی هستند که از شهرهای دیگر به این شهر زیبا و بزرگ  آمده و حداقل چند روز یا ساعت میهمان ساکنان این شهر هستند. مشهد مقصد زیارتی و سیاحتی برای توریست های داخلی و خارجی است.

این افراد با هماهنگی با موسسات و شرکت های اجاره خودرو، ماشین دلخواه خود را رزرو کرده و در زمان و مکان مشخص آن را تحویل می گیرند.

2- مسافران خارجی هستند که از کشورهای دیگر به ایران سفر می کنند.

تقریبا تمام مسافرین خارجی به فرودگاه امام خمینی  وارد می شوند و از همانجا می توانند سوار بر خودرو اجاره شده خود شده و در گام نخست از سرویس ترانسفر و استقبال فرودگاهی پرشین سیر پاسارگاد بهره مند شوند.

مسافران زیادی با پروازهای مستقیم به مشهد وارد می شوند. فرودگاه مشهد هم فرودگاه بین المللی است و پذیرای مسافران خارجی از کشورهای مختلف خصوصا کشورهای عرب زبان و مسلمان است.

3- شرکت ها یا مجموعه هایی که در شهر مشهد اقدام به برگزاری همایش یا جلسه و غیره می کنند.

در این موارد مناسب با نوع جلسه، مراسم، همایش و ... آپشن های متنوع پیش روی مدیران شرکت قرار می گیرد که می توانند انتخاب نموده و مراسم و جلسات خود را در هر نقطه شهر یا کشور با خیالی آسوده برقرار کنند. مناسب ترین نوع اجاره خودرو برای این حالت، استفاده از سرویس تشریفات و خودروهای با راننده است.

4- مراسم عروسی و میهمانی های مجلل

عروس و داماد های دوست داشتنی می توانند درخواست خودرو اجاره ای کنند  تا مراسم عروسی خود را با خودرویی لوکس برگزار کنند و بعد از پایان میهمانی و مراسم هم می توانند به ماه عسل بروند و سفر اول خود را با خودروی زیبا و راحت اجاره شده آغاز کنند.

5- بازدید از طرقبه

طرقبه و شاندیز از مراکز و مقاصد سیاحتی معروف در استان خراسان رضوی و نزدیک مشهد است که مسافران زیادی به آنجا سفر کرده و علاوه بر آب و هوای بسیار دلچسب از غذاهای لذیذ آن مناطق نیز بهره می برند.