اجاره خودرو در تبریز

اجاره خودرو در شهر زیبا و دیدنی تبریز ، آذربایجان شرقی

تبریز با نزدیکی به مناطق مرزی و شهر های آزاد اقتصادی، محل گشت و گذار خودروهای لوکس و خارجی در ایران است. با این حال اجاره خودرو در این شهر بزرگ ِ ترک زبان بسیار معمول است.

کسانی که اقدام به اجاره خودرو در تبریز می کنند:

1- مسافران ایرانی هستند که از شهرهای دیگر به این شهر زیبا و بزرگ  آمده و حداقل چند روز یا ساعت میهمان ساکنان این شهر هستند.

این افراد با هماهنگی با موسسات و شرکت های اجاره خودرو، ماشین دلخواه خود را رزرو کرده و در زمان و مکان مشخص آن را تحویل می گیرند.

2- مسافران خارجی هستند که از کشورهای دیگر به ایران سفر می کنند.

تقریبا تمام مسافرین خارجی به فرودگاه امام خمینی  وارد می شوند و از همانجا می توانند سوار بر خودرو اجاره شده خود شده و در گام نخست از سرویس ترانسفر و استقبال فرودگاهی پرشین سیر پاسارگاد بهره مند شوند.

فرودگاه تبریز نیز بین المللی است و پرواز های مختلفی در آن از کشورهای گوناگون به زمین می نشیند.

مسافران ورودی از فرودگاه امام خمینی چه خارجی  یا ایرانی می توانند از خودرو اجاره ای با کیفیت خود با راننده  یا بدون راننده  به سمت شهر تبریز حرکت کنند و در این شهر زیبا اقامت داشته باشند و سایر روزهای سفر خود را هم از خودروی در اختیار خود استفاده کنند.

3- شرکت ها یا مجموعه هایی که در شهر تبریز اقدام به برگزاری همایش یا جلسه و غیره می کنند.

در این موارد مناسب با نوع جلسه، مراسم، همایش و ... آپشن های متنوع پیش روی مدیران شرکت قرار می گیرد که می توانند انتخاب نموده و مراسم و جلسات خود را در هر نقطه شهر یا کشور با خیالی آسوده برقرار کنند. مناسب ترین نوع اجاره خودرو برای این حالت، استفاده از سرویس تشریفات و خودروهای با راننده است.

4- مراسم عروسی و میهمانی های مجلل

عروس و داماد های دوست داشتنی می توانند درخواست خودرو اجاره ای کنند  تا مراسم عروسی خود را با خودرویی لوکس برگزار کنند و بعد از پایان میهمانی و مراسم هم می توانند به ماه عسل بروند و سفر اول خود را با خودروی زیبا و راحت اجاره شده آغاز کنند.

5- بازدید از مناطق آزاد اقتصادی

بازدید از مناطق آزاد اقتصادی در آذربایجان شرقی

  • منطقه ویژه اقتصادی سهند مراغه
  • منطقه آزاد تجاری-صنعتی ارس (شهرستان‌های جلفا، کلیبر و خداآفرین)
  • منطقه ویژه اقتصادی سهلان (شهرستان تبریز)
  • منطقه ویژه اقتصادی میانه ( شهرک صنعتی شماره 2 ) واقع در کلوچه خالصه