اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در پایتخت ایران، تهران یکی از راهکارها برای مقابله با ترافیک های سرسام آور این شهر بزرگ است.

کسانی که اقدام به اجاره خودرو در تهران می کنند:

1- مسافران ایرانی هستند که از شهرهای دیگر به این کلان شهر آمده و حداقل چند ساعتی را میهمان ساکنان این شهر هستند.

این افراد با هماهنگی با موسسات و شرکت های اجاره خودرو، ماشین دلخواه خود را رزرو کرده و در زمان و مکان مشخص آن را تحویل می گیرند.

2- مسافران خارجی هستند که از کشورهای دیگر به ایران سفر می کنند.

تقریبا تمام مسافرین خارجی به فرودگاه امام خمینی  وارد می شوند و از همانجا می توانند سوار بر خودرو اجاره شده خود شده و در گام نخست از سرویس ترانسفر و استقبال فرودگاهی پرشین سیر پاسارگاد بهره مند شوند.

در روز های آتی برای جابجایی درون شهر نیز می توانند هماهنگی لازم را داشته باشند تا ماشین به همراه راننده یا خودرو ی تنها در اختیار آنها قرار گیرد. البته به خاطر شلوغی شهر و ناآشنا بودن مسافرین معمولا گزینه خودرو با راننده پیشنهاد و انتخاب می شود.

 

3- شرکت ها یا مجموعه هایی که نیاز به استفاده از خودروهای لوکس و تشریفاتی یا خودرو جمعی یا به اصطلاح خودرو گروهی دارند.

در این موارد مناسب با نوع جلسه، مراسم، همایش و ... آپشن های متنوع پیش روی مدیران شرکت قرار می گیرد که می توانند انتخاب نموده و مراسم و جلسات خود را در هر نقطه شهر یا کشور با خیالی آسوده برقرار کنند. مناسب ترین نوع اجاره خودرو برای این حالت، استفاده از سرویس تشریفات و خودروهای با راننده است.

4- مراسم عروسی و میهمانی های مجلل

شب عروسی و جشن ازدواج یکی از خاطره انگیز ترین روزهای هر شخصی می تواند باشد. چه زیباست که عروس و داماد سوار بر خودرویی شیک و زیبا و به روز وارد مراسم شوند. عکسبرداری و فیلمبرداری از زوج خندان و خوشحال سوار بر ماشین عروس لوکس می تواند خاطراتی زیبایی را ثبت کند.